
Lucky came to town
Lucky came to town
Voorstelling debuutplaat
Sinds 2015 baant de Leuvense Americana-band Lucky Came to Town zich een weg doorheen het muzieklandschap en creëerden ze hun eigen muzikale universum. De alt-country-, folk- en bluesinvloeden zijn nooit ver weggeweest en voor het eerst komen al deze elementen samen op de eerste, langverwachte langspeler.
Met enige trots komen ze hun debuutplaat voorstellen in de hometown van frontman Kim Van Weyenbergh.
De plaat heeft iets cinematisch – het zou zomaar een titel kunnen zijn van Cormac McCarthy of John Steinbeck en sleurt je als luisteraar mee in een meeslepende film.
Een film waarin de rivier een hoofdrol opeist. De rivier is een symbool van overleven, zuivering en gevaar. Ze kent als geen ander ieders geschiedenis, want ze was er al voor we onze eerste stappen zetten. Ze hint naar verleden, spijt en schuld. Ze geeft identiteit, en toont misschien ergens aan dat jouw daden sporen of letsels hebben achtergelaten die je liever wil vergeten.
“Moody, honest Americana with grit” – persoonlijk en universeel, lyrisch en rauw.
Laat je meevoeren op de stroom van verhalen en muziek. Reserveer jouw plek aan de oever – mis deze unieke avond niet!